Lech
Rudnicki
Specjalista marketingu prawnego, Ekspert SEO
Specjalista prawnego marketingu i ekspert SEO z szerokim doświadczeniem w marketingu

Specjalizacja w marketingu prawniczym

15-lat doświadczenia w SEO i marketingu

Holistyczne podejście do marketingu

Sukcesy w pracy z kancelariami

Posiadam unikalne doświadczenie i duże zrozumienie rynku usług prawnych w internecie, co pozwala mi oferować prawnikom kompleksowe usługi marketingowe.

Specjalizuję się w pozycjonowaniu stron kancelarii prawnych, tworzeniu specjalistycznych serwisów prawniczych oraz opracowywaniu i wdrażaniu całościowych strategii marketingowych, które wspierają kancelarie w osiągnięciu ich celów biznesowych.

Wśród moich osiągnięć znajduje się stworzenie marki dla wyspecjalizowanej kancelarii działającej w obszarze odszkodowań za wywłaszczenia oraz wypozycjonowanie stron klientów na pierwsze miejsca w Google dla wielu konkurencyjnych fraz związanych z prawem spółek, prawem nieruchomości czy prawem karnym.

Z dużym zaangażowaniem współpracuję zarówno z doświadczonymi kancelariami pragnącymi umocnić swoją pozycję na rynku, jak i z młodymi prawnikami czy nowymi kancelariami, które dopiero zaczynają swoją działalność.

Mimo, że od początku pracy w marketingu specjalizowałem się w SEO, posiadam także szeroką wiedzę i doświadczenie w innych obszarach, takich jak: projektowanie i tworzenie stron internetowych na platformie WordPress, optymalizacja UX, efektywne prowadzenie kampanii w Google Ads, a także komunikacja na LinkedIn. W mojej pracy wykorzystuję umiejętności programowania w językach: PHP, JavaScript, MySQL i Python.

Uważam, że partnerskie relacje oraz indywidualne podejście do każdego klienta są kluczem do efektywnej współpracy i osiągania sukcesów.

Decydując się na współpracę ze mną, możesz liczyć na pełne wsparcie na drodze do realizacji celów biznesowych Twojej kancelarii. Jeżeli szukasz eksperta, który zadba o marketing Twojej kancelarii prawnej i pomoże Ci zdobyć nowych klientów, jestem do Twojej dyspozycji.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej kancelarii prawnej w Internecie?

Zapraszam do kontaktu! Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz i sprawdź jak mogę Ci pomóc.