Lech
Rudnicki
Specjalista marketingu prawnego, Ekspert SEO
Pozyskuj nowych klientów i zwiększaj widoczność online kancelarii dzięki dedykowanym usługom SEO dla prawników.
Oferuję kompleksowe usługi SEO, które skutecznie pomagają zwiększyć widoczność stron kancelarii w wynikach wyszukiwania Google, przyciągają nowych klientów i umożliwiają wyprzedzenie konkurencji. Decydując się na współpracę ze mną, możesz być pewien, że Twoja kancelaria skorzysta z najnowszych, sprawdzonych technik SEO, dostosowanych do specyfiki branży prawnej.

Jak mogę Ci pomóc?

Obszary specjalizacji

Analiza słów kluczowych

Dobiorę strategiczne słowa kluczowe, które skutecznie przyciągną pożądanych klientów do Twojej kancelarii. Dostosuję też treści na stronie, aby idealnie odpowiadały na oczekiwania potencjalnych klientów.

SEO na stronie (On-page) i poza stroną (Off-page)

Zoptymalizuję Twoją stronę tak, aby przyciągała organiczny ruch z fraz związanych z Twoimi specjalizacjami, co z kolei zwiększy widoczność Twojej marki w wynikach wyszukiwania Google. Zadbam o jakość treści, architekturę strony, prędkość ładowania, a także o zdobycie wartościowych linków zewnętrznych.

Lokalne SEO dla kancelarii prawnych

Opracuję lokalną strategię SEO, skoncentrowaną na przyciąganiu klientów z Twojego obszaru. Optymalizacja profilu Google My Business i konsekwentne prezentowanie danych kontaktowych to tylko część działań mających na celu ugruntowanie Twojej obecności na lokalnym rynku.

Audyty SEO i doradztwo

Przeprowadzę szczegółowy audyt SEO, który pozwoli Ci zrozumieć, które aspekty Twojej strony wymagają poprawy. Następnie doradzę, jak wdrożyć odpowiednie zmiany, zwiększając widoczność Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej kancelarii prawnej w Internecie?

Zapraszam do kontaktu! Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz i sprawdź jak mogę Ci pomóc.